HomeGalleryБарајРегистрирајте сеВлез

Share
 

 Кометал Ѓорче Петров

Go down 
АвторПорака
Pajo
Admin
Admin
Pajo

Број на мислења : 197
Age : 31
Localisation : Skopje
Registration date : 2007-02-16

Кометал Ѓорче Петров Empty
ПишувањеПредмет: Кометал Ѓорче Петров   Кометал Ѓорче Петров Icon_minitime2/17/2007, 16:43

Нашиот шампион, и своевремено и Европски шампион..

На што се дожли слабата игра годинава??
Вратете се на почетокот Go down
Нате
Admin
Admin
Нате

Број на мислења : 219
Age : 31
Localisation : Дома си е дома
Registration date : 2007-02-16

Кометал Ѓорче Петров Empty
ПишувањеПредмет: Re: Кометал Ѓорче Петров   Кометал Ѓорче Петров Icon_minitime2/20/2007, 00:17

па сигурно на слаб тренинг, и не се потрудиле да дадет повеќе од себе се задоволија со една победа, изгледа доста им беше само ни замчкаа очи и толку
Вратете се на почетокот Go down
http://havefun.macedonianforum.net
 
Кометал Ѓорче Петров
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
 :: Спорт :: Ракомет-
Отиди до: