HomeGalleryПрашања/ОдговориБарајРегистрирајте сеЧленовиЧленски групиВлез

Share | 
 

 Европски Трансфери!

Go down 
АвторПорака
Pajo
Admin
Admin
avatar

Број на мислења : 197
Age : 30
Localisation : Skopje
Registration date : 2007-02-16

ПишувањеПредмет: Европски Трансфери!   2/17/2007, 16:41

Па, за сите трнсфери, па дури и шпекулации, тука им е местото...
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
 
Европски Трансфери!
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
 :: Спорт :: Фудбал-
Отиди до: