HomeGalleryБарајРегистрирајте сеВлез

Share
 

 Европска Лига на Шампиони!

Go down 
АвторПорака
Pajo
Admin
Admin
Pajo

Број на мислења : 197
Age : 31
Localisation : Skopje
Registration date : 2007-02-16

Европска Лига на Шампиони! Empty
ПишувањеПредмет: Европска Лига на Шампиони!   Европска Лига на Шампиони! Icon_minitime2/17/2007, 16:40

Кој мислите дека е најдобар клуб во Европа??
Вратете се на почетокот Go down
denisБрој на мислења : 13
Registration date : 2007-02-27

Европска Лига на Шампиони! Empty
ПишувањеПредмет: heh   Европска Лига на Шампиони! Icon_minitime2/28/2007, 21:09

ja mislam deka e Milan Very Happy
Вратете се на почетокот Go down
denisБрој на мислења : 13
Registration date : 2007-02-27

Европска Лига на Шампиони! Empty
ПишувањеПредмет: Re: Европска Лига на Шампиони!   Европска Лига на Шампиони! Icon_minitime3/1/2007, 20:55

milan e
Вратете се на почетокот Go down
Pajo
Admin
Admin
Pajo

Број на мислења : 197
Age : 31
Localisation : Skopje
Registration date : 2007-02-16

Европска Лига на Шампиони! Empty
ПишувањеПредмет: Re: Европска Лига на Шампиони!   Европска Лига на Шампиони! Icon_minitime3/1/2007, 21:14

Интер е!!! Ако ја помине Валенсија, ке земат и ЛШ.

_________________
Lost time is never found again!
Вратете се на почетокот Go down
denisБрој на мислења : 13
Registration date : 2007-02-27

Европска Лига на Шампиони! Empty
ПишувањеПредмет: Re: Европска Лига на Шампиони!   Европска Лига на Шампиони! Icon_minitime3/2/2007, 21:11

hehe na milan podobro mu e posto vnatre ke igra
Вратете се на почетокот Go down
Martin

Martin

Број на мислења : 8
Age : 31
Registration date : 2007-03-04

Европска Лига на Шампиони! Empty
ПишувањеПредмет: Re: Европска Лига на Шампиони!   Европска Лига на Шампиони! Icon_minitime3/5/2007, 16:09

Pajo напиша:
Интер е!!! Ако ја помине Валенсија, ке земат и ЛШ.
ke zemat kur moj!!!!!!!


Ако Баерн иде даље,единствен конкурент за титулата ке му биде Челзи.Барса се посра со ливепул уште пред две недели...
Вратете се на почетокот Go down
Pajo
Admin
Admin
Pajo

Број на мислења : 197
Age : 31
Localisation : Skopje
Registration date : 2007-02-16

Европска Лига на Шампиони! Empty
ПишувањеПредмет: Re: Европска Лига на Шампиони!   Европска Лига на Шампиони! Icon_minitime3/5/2007, 16:15

Баерн ЌЕ иде даље, ама не верувам дека ќе земат титула..

Уствари, кога ќе помислам подобро, може и да земат, и онака ја изгубија онаа у Германија... Laughing

_________________
Lost time is never found again!
Вратете се на почетокот Go down
denisБрој на мислења : 13
Registration date : 2007-02-27

Европска Лига на Шампиони! Empty
ПишувањеПредмет: hehe   Европска Лига на Шампиони! Icon_minitime3/5/2007, 20:58

milan ima sanci posto u seria a ne moze da napravi nisto mora samo na toa da ide
Вратете се на почетокот Go down
Pajo
Admin
Admin
Pajo

Број на мислења : 197
Age : 31
Localisation : Skopje
Registration date : 2007-02-16

Европска Лига на Шампиони! Empty
ПишувањеПредмет: Re: Европска Лига на Шампиони!   Европска Лига на Шампиони! Icon_minitime3/5/2007, 21:38

denis напиша:
milan ima sanci posto u seria a ne moze da napravi nisto mora samo na toa da ide

да, мислам дека имаш право.. Башка го имаат и дебелиот Р9, којшто има искуство, па можат да направат нешто.. Исто и Кака, кој со еден потег може да реши утакмица... Што се дешавало поише пати, да не беше он аваа година, пред испаѓање ќе беа Милан од Серија А.

_________________
Lost time is never found again!
Вратете се на почетокот Go down
denisБрој на мислења : 13
Registration date : 2007-02-27

Европска Лига на Шампиони! Empty
ПишувањеПредмет: haha   Европска Лига на Шампиони! Icon_minitime3/8/2007, 14:57

hahaha abe pajo kaj e inter be padna a ti rekov deka nema sanci inter da ide
Вратете се на почетокот Go down
Pajo
Admin
Admin
Pajo

Број на мислења : 197
Age : 31
Localisation : Skopje
Registration date : 2007-02-16

Европска Лига на Шампиони! Empty
ПишувањеПредмет: Re: Европска Лига на Шампиони!   Европска Лига на Шампиони! Icon_minitime3/8/2007, 15:26

Абе да, знам... И јас знаев дека нема шанси, пошто без среден ред фактички игравме. Бурдисо играше у среден ред... Sad

_________________
Lost time is never found again!
Вратете се на почетокот Go down
Hero

Hero

Број на мислења : 23
Age : 33
Localisation : Skopje
Registration date : 2007-03-15

Европска Лига на Шампиони! Empty
ПишувањеПредмет: Re: Европска Лига на Шампиони!   Европска Лига на Шампиони! Icon_minitime3/15/2007, 14:41

jas mislam deka chelsea ke osvoi ovaa godina, poso prvenstvoto veke skoro im e izgubeno, pa ke se nasocat kon liga na sampioni
Вратете се на почетокот Go down
Pajo
Admin
Admin
Pajo

Број на мислења : 197
Age : 31
Localisation : Skopje
Registration date : 2007-02-16

Европска Лига на Шампиони! Empty
ПишувањеПредмет: Re: Европска Лига на Шампиони!   Европска Лига на Шампиони! Icon_minitime3/15/2007, 20:47

Hero напиша:
jas mislam deka chelsea ke osvoi ovaa godina, poso prvenstvoto veke skoro im e izgubeno, pa ke se nasocat kon liga na sampioni


Mozda, ama za prvenstvovto mozda i ne.. 6 boda se nisto. Toa se samo 2 utakmici.. Iako se nadevam nema da osvojata ama bas nisto... Smile

_________________
Lost time is never found again!
Вратете се на почетокот Go down
Hero

Hero

Број на мислења : 23
Age : 33
Localisation : Skopje
Registration date : 2007-03-15

Европска Лига на Шампиони! Empty
ПишувањеПредмет: Re: Европска Лига на Шампиони!   Европска Лига на Шампиони! Icon_minitime3/15/2007, 21:21

Pajo напиша:
Mozda, ama za prvenstvovto mozda i ne.. 6 boda se nisto. Toa se samo 2 utakmici

Abe u pravo si, ama mislam deka poveke se nasoceni kon ligata na sampioni ovaa godina, ali u sekoj slucaj ke vidime Very Happy
Вратете се на почетокот Go down
denisБрој на мислења : 13
Registration date : 2007-02-27

Европска Лига на Шампиони! Empty
ПишувањеПредмет: heheh   Европска Лига на Шампиони! Icon_minitime3/21/2007, 14:12

znaete sto u finale ke ide milan i celzi ke vidite toa
Вратете се на почетокот Go down
Sponsored content
Европска Лига на Шампиони! Empty
ПишувањеПредмет: Re: Европска Лига на Шампиони!   Европска Лига на Шампиони! Icon_minitime

Вратете се на почетокот Go down
 
Европска Лига на Шампиони!
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
 :: Спорт :: Фудбал-
Отиди до: