HomeGalleryБарајРегистрирајте сеВлез

Share
 

 Имате ли FUCK-BUDDY....

Go down 
АвторПорака
GOGO

GOGO

Број на мислења : 16
Age : 31
Registration date : 2007-04-18

Имате ли FUCK-BUDDY.... Empty
ПишувањеПредмет: Имате ли FUCK-BUDDY....   Имате ли FUCK-BUDDY.... Icon_minitime4/18/2007, 02:01

во последно време некако ептен западњачки ни се наметна една "интересна" работа. Толку ни е нова што дури го немаме ни преведено терминот FuckBuddys а све си кажува, значи другари/ки за секс ништо повеќе, без обврски,бивши итн.. гледам доста луѓе ги имаат па дајте делете нешто искуства.... и ако видите можност да ги имате најинтимните моменти со личност која сексуално ве привлекува а тоа да остане тајна на ваше задоволство дали би профатиле....
Вратете се на почетокот Go down
 
Имате ли FUCK-BUDDY....
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
 :: Живот!! :: Љубов и секс!-
Отиди до: