HomeGalleryБарајРегистрирајте сеВлез

Share
 

 Јојото на dule-goa

Go down 
АвторПорака
Нате
Admin
Admin
Нате

Број на мислења : 219
Age : 31
Localisation : Дома си е дома
Registration date : 2007-02-16

Јојото на dule-goa Empty
ПишувањеПредмет: Јојото на dule-goa   Јојото на dule-goa Icon_minitime4/10/2007, 23:32

Е сеа вака. Даниел доби јојо од Весна (ХОР: БРАВО ДАНИЕЛ !!! )
Даниел врска нема од играЕЊЕ с'с јојото (Данел се правда: Па сеа го добив)
Е вака идат стварите, дајте луге нешо помош на даниел пошо не остана читав чоек у градов све осакати ајде пак сеа (БРАВО ДАНИЕЛ !!!). Значи даниел е добар човек со лош талент за јојо (ако го глеаш од страна ти доаѓа да му понудиш плави картончиња)

АМА СИТЕ ГО САКАМЕ И ЗАТОА ДАЈТЕ МУАБЕТ АЈДЕEEEEE

П.С

ВЕ САКА ДАНИЕЛ (the future yoyo ZEN master of DA HOULD WORLJD) YEEEEEEE Basketball

_________________
Се родив од љубовта на две души а сакам само една
Вратете се на почетокот Go down
http://havefun.macedonianforum.net
GOGO

GOGO

Број на мислења : 16
Age : 32
Registration date : 2007-04-18

Јојото на dule-goa Empty
ПишувањеПредмет: Re: Јојото на dule-goa   Јојото на dule-goa Icon_minitime4/18/2007, 02:19

Нате напиша:
Е сеа вака. Даниел доби јојо од Весна (ХОР: БРАВО ДАНИЕЛ !!! )
Даниел врска нема од играЕЊЕ с'с јојото (Данел се правда: Па сеа го добив)
Е вака идат стварите, дајте луге нешо помош на даниел пошо не остана читав чоек у градов све осакати ајде пак сеа (БРАВО ДАНИЕЛ !!!). Значи даниел е добар човек со лош талент за јојо (ако го глеаш од страна ти доаѓа да му понудиш плави картончиња)

АМА СИТЕ ГО САКАМЕ И ЗАТОА ДАЈТЕ МУАБЕТ АЈДЕEEEEE

П.С

ВЕ САКА ДАНИЕЛ (the future yoyo ZEN master of DA HOULD WORLJD) YEEEEEEE BasketballДаниел е секој ден све подобар и подобар ама според последните информации го има оштетено јојото и еден од лагерите не му работи со што се намалува можноста даниел да научи некој трик во последно време study study study
Вратете се на почетокот Go down
Нате
Admin
Admin
Нате

Број на мислења : 219
Age : 31
Localisation : Дома си е дома
Registration date : 2007-02-16

Јојото на dule-goa Empty
ПишувањеПредмет: Re: Јојото на dule-goa   Јојото на dule-goa Icon_minitime4/18/2007, 23:34

Леле браво даниел ова докажува колку само ти се трудиш да научиш некоја финта!!!! Браво cheers

_________________
Се родив од љубовта на две души а сакам само една
Вратете се на почетокот Go down
http://havefun.macedonianforum.net
Sponsored content
Јојото на dule-goa Empty
ПишувањеПредмет: Re: Јојото на dule-goa   Јојото на dule-goa Icon_minitime

Вратете се на почетокот Go down
 
Јојото на dule-goa
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
 :: Забава! :: Дрдорете си!-
Отиди до: