HomeGalleryБарајРегистрирајте сеВлез

Share
 

 Христос воскресе!!!!

Go down 
АвторПорака
Нате
Admin
Admin
Нате

Број на мислења : 219
Age : 31
Localisation : Дома си е дома
Registration date : 2007-02-16

Христос воскресе!!!! Empty
ПишувањеПредмет: Христос воскресе!!!!   Христос воскресе!!!! Icon_minitime4/8/2007, 16:09

Среќен велигден на ситее....

_________________
Се родив од љубовта на две души а сакам само една
Вратете се на почетокот Go down
http://havefun.macedonianforum.net
Trikson
Прленце
Прленце
Trikson

Број на мислења : 56
Registration date : 2007-02-18

Христос воскресе!!!! Empty
ПишувањеПредмет: Re: Христос воскресе!!!!   Христос воскресе!!!! Icon_minitime4/8/2007, 22:51

...sreken veligden...Hristos Voskrese...
Вратете се на почетокот Go down
Pajo
Admin
Admin
Pajo

Број на мислења : 197
Age : 31
Localisation : Skopje
Registration date : 2007-02-16

Христос воскресе!!!! Empty
ПишувањеПредмет: Re: Христос воскресе!!!!   Христос воскресе!!!! Icon_minitime4/15/2007, 14:57

Navistin Voskrese!!!

ZA mnogu godini veligden!

_________________
Lost time is never found again!
Вратете се на почетокот Go down
Sponsored content
Христос воскресе!!!! Empty
ПишувањеПредмет: Re: Христос воскресе!!!!   Христос воскресе!!!! Icon_minitime

Вратете се на почетокот Go down
 
Христос воскресе!!!!
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
 :: Забава! :: Дрдорете си!-
Отиди до: