HomeGalleryБарајРегистрирајте сеВлез

Share
 

 German Bundesliga 2006/2007

Go down 
АвторПорака
Pajo
Admin
Admin
Pajo

Број на мислења : 197
Age : 31
Localisation : Skopje
Registration date : 2007-02-16

German Bundesliga 2006/2007 Empty
ПишувањеПредмет: German Bundesliga 2006/2007   German Bundesliga 2006/2007 Icon_minitime2/17/2007, 16:39

А што е со Германија?

Во последниве години Баерн Минхен доминира, што не е случај годинава?
На што се должи тоа? На нивната слаба игра, или на добрата игра на другите клубови?
Вратете се на почетокот Go down
Pajo
Admin
Admin
Pajo

Број на мислења : 197
Age : 31
Localisation : Skopje
Registration date : 2007-02-16

German Bundesliga 2006/2007 Empty
ПишувањеПредмет: Re: German Bundesliga 2006/2007   German Bundesliga 2006/2007 Icon_minitime3/3/2007, 00:04

Баерн се сјебани...


Хахахаххааааа Laughing cheers lol!

_________________
Lost time is never found again!
Вратете се на почетокот Go down
 
German Bundesliga 2006/2007
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
 :: Спорт :: Фудбал-
Отиди до: