HomeGalleryПрашања/ОдговориБарајРегистрирајте сеЧленовиЧленски групиВлез

Share | 
 

 1-ви Април

Go down 
АвторПорака
Нате
Admin
Admin
avatar

Број на мислења : 219
Age : 30
Localisation : Дома си е дома
Registration date : 2007-02-16

ПишувањеПредмет: 1-ви Април   4/1/2007, 19:32

ќе се маскирате ли вечерва???

_________________
Се родив од љубовта на две души а сакам само една
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://havefun.macedonianforum.net
Trikson
Прленце
Прленце
avatar

Број на мислења : 56
Registration date : 2007-02-18

ПишувањеПредмет: Re: 1-ви Април   4/2/2007, 00:08

Нате напиша:
ќе се маскирате ли вечерва???
...da ja u chovek ke se prepravam... Very Happy...by the way...ja i Nate trebashe da iskochime zaedno na kafe i se dogovorivme i ona se uspa ne dojde....hahahaa...apri-li-li-liiiiiiiii... geek
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Нате
Admin
Admin
avatar

Број на мислења : 219
Age : 30
Localisation : Дома си е дома
Registration date : 2007-02-16

ПишувањеПредмет: Re: 1-ви Април   4/2/2007, 02:24

lol! ццц јас не се успав априлилили

_________________
Се родив од љубовта на две души а сакам само една
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://havefun.macedonianforum.net
Sponsored content
ПишувањеПредмет: Re: 1-ви Април   

Вратете се на почетокот Go down
 
1-ви Април
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
 :: Забава! :: Дрдорете си!-
Отиди до: