HomeGalleryБарајРегистрирајте сеВлез

Share
 

 Деветолетка!!!

Go down 
АвторПорака
Нате
Admin
Admin
Нате

Број на мислења : 219
Age : 31
Localisation : Дома си е дома
Registration date : 2007-02-16

Деветолетка!!! Empty
ПишувањеПредмет: Деветолетка!!!   Деветолетка!!! Icon_minitime4/1/2007, 19:25

ете го воведоа и тоа, од следната година децата ќе учат 9 години во основно... абе цело детство во школо да им отиде Evil or Very Mad

_________________
Се родив од љубовта на две души а сакам само една
Вратете се на почетокот Go down
http://havefun.macedonianforum.net
 
Деветолетка!!!
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
 :: Живот!! :: Образование!!!-
Отиди до: