HomeGalleryБарајРегистрирајте сеВлез

Share
 

 Колку годинки имате?

Go down 
АвторПорака
Нате
Admin
Admin
Нате

Број на мислења : 219
Age : 31
Localisation : Дома си е дома
Registration date : 2007-02-16

Колку годинки имате? Empty
ПишувањеПредмет: Колку годинки имате?   Колку годинки имате? Icon_minitime3/30/2007, 21:58

Јас си иам 19 полни годинки а вие?lol!

_________________
Се родив од љубовта на две души а сакам само една
Вратете се на почетокот Go down
http://havefun.macedonianforum.net
Мони
Прленце
Прленце
Мони

Број на мислења : 90
Age : 30
Registration date : 2007-02-16

Колку годинки имате? Empty
ПишувањеПредмет: Re: Колку годинки имате?   Колку годинки имате? Icon_minitime3/30/2007, 23:37

18

_________________
Life isnt about finding yourself, life is about creating yourself
Вратете се на почетокот Go down
Hero

Hero

Број на мислења : 23
Age : 34
Localisation : Skopje
Registration date : 2007-03-15

Колку годинки имате? Empty
ПишувањеПредмет: Re: Колку годинки имате?   Колку годинки имате? Icon_minitime4/11/2007, 02:53

21
Вратете се на почетокот Go down
alvobar

alvobar

Број на мислења : 6
Age : 35
Localisation : 100 % na PC
Registration date : 2007-04-11

Колку годинки имате? Empty
ПишувањеПредмет: Re: Колку годинки имате?   Колку годинки имате? Icon_minitime4/12/2007, 21:58

23 pirat
Вратете се на почетокот Go down
Pajo
Admin
Admin
Pajo

Број на мислења : 197
Age : 31
Localisation : Skopje
Registration date : 2007-02-16

Колку годинки имате? Empty
ПишувањеПредмет: Re: Колку годинки имате?   Колку годинки имате? Icon_minitime4/15/2007, 14:58

Nepolni 19... AJ, use 1 mesec... Very Happy

_________________
Lost time is never found again!
Вратете се на почетокот Go down
Sponsored content
Колку годинки имате? Empty
ПишувањеПредмет: Re: Колку годинки имате?   Колку годинки имате? Icon_minitime

Вратете се на почетокот Go down
 
Колку годинки имате?
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
 :: Забава! :: Дрдорете си!-
Отиди до: