HomeGalleryБарајРегистрирајте сеВлез

Share
 

 Кој повеќе покажува чувства?

Go down 

Кој повеќе покажува чувства
1. машките
Кој повеќе покажува чувства? Vote_lcap0%Кој повеќе покажува чувства? Vote_rcap
 0% [ 0 ]
2. женските
Кој повеќе покажува чувства? Vote_lcap67%Кој повеќе покажува чувства? Vote_rcap
 67% [ 2 ]
3. подеднакво
Кој повеќе покажува чувства? Vote_lcap33%Кој повеќе покажува чувства? Vote_rcap
 33% [ 1 ]
Општо гласови : 3
 

АвторПорака
Нате
Admin
Admin
Нате

Број на мислења : 219
Age : 31
Localisation : Дома си е дома
Registration date : 2007-02-16

Кој повеќе покажува чувства? Empty
ПишувањеПредмет: Кој повеќе покажува чувства?   Кој повеќе покажува чувства? Icon_minitime3/28/2007, 00:12

ајде кој е похрабар?

_________________
Се родив од љубовта на две души а сакам само една
Вратете се на почетокот Go down
http://havefun.macedonianforum.net
Pajo
Admin
Admin
Pajo

Број на мислења : 197
Age : 31
Localisation : Skopje
Registration date : 2007-02-16

Кој повеќе покажува чувства? Empty
ПишувањеПредмет: Re: Кој повеќе покажува чувства?   Кој повеќе покажува чувства? Icon_minitime3/28/2007, 01:36

Jas bi rekol podednakvo..

Problemot so maskite e toa sto si gi krijat svoite cuvstva, ama koga ke gi pokazat, ne krujat ni del od niv.. Si znam po sebe.. Znam kako samo si gi pokazuvam cuvstvata u posledniov mesec... Ne gi pokazzuvam na site, ama...

_________________
Lost time is never found again!
Вратете се на почетокот Go down
Нате
Admin
Admin
Нате

Број на мислења : 219
Age : 31
Localisation : Дома си е дома
Registration date : 2007-02-16

Кој повеќе покажува чувства? Empty
ПишувањеПредмет: Re: Кој повеќе покажува чувства?   Кој повеќе покажува чувства? Icon_minitime3/28/2007, 14:32

Можеби и си во право , но сепак и сам кажа тие ги кријат чувствата а според мене пак тие што не сакаат вистински можат полесно да кажат ТЕ САКАМ незнам зошто е тоа така

_________________
Се родив од љубовта на две души а сакам само една
Вратете се на почетокот Go down
http://havefun.macedonianforum.net
Pajo
Admin
Admin
Pajo

Број на мислења : 197
Age : 31
Localisation : Skopje
Registration date : 2007-02-16

Кој повеќе покажува чувства? Empty
ПишувањеПредмет: Re: Кој повеќе покажува чувства?   Кој повеќе покажува чувства? Icon_minitime3/28/2007, 14:55

Ne znam ni jas, posto jas sum razlicen u toj kontekst... Mnogu pati kazav deka ne kazuvam lesno te sakam, ama ako go kazam go mislam toa...

_________________
Lost time is never found again!
Вратете се на почетокот Go down
Sponsored content
Кој повеќе покажува чувства? Empty
ПишувањеПредмет: Re: Кој повеќе покажува чувства?   Кој повеќе покажува чувства? Icon_minitime

Вратете се на почетокот Go down
 
Кој повеќе покажува чувства?
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
 :: Живот!! :: Љубов и секс!-
Отиди до: