HomeGalleryБарајРегистрирајте сеВлез

Share
 

 Членот над вас !!!

Go down 
АвторПорака
Нате
Admin
Admin
Нате

Број на мислења : 219
Age : 31
Localisation : Дома си е дома
Registration date : 2007-02-16

Членот над вас !!! Empty
ПишувањеПредмет: Членот над вас !!!   Членот над вас !!! Icon_minitime3/23/2007, 15:23

знаете како иде тоа да не објаснувам сега јас

_________________
Се родив од љубовта на две души а сакам само една
Вратете се на почетокот Go down
http://havefun.macedonianforum.net
Trikson
Прленце
Прленце
Trikson

Број на мислења : 56
Registration date : 2007-02-18

Членот над вас !!! Empty
ПишувањеПредмет: Re: Членот над вас !!!   Членот над вас !!! Icon_minitime3/23/2007, 23:01

...ima pet zvezdichki i edno mache...
Вратете се на почетокот Go down
Pajo
Admin
Admin
Pajo

Број на мислења : 197
Age : 31
Localisation : Skopje
Registration date : 2007-02-16

Членот над вас !!! Empty
ПишувањеПредмет: Re: Членот над вас !!!   Членот над вас !!! Icon_minitime3/24/2007, 02:36

34 godisen maz, so iskutco za 50, i pamet za 16 godine... Razz Very Happy

_________________
Lost time is never found again!
Вратете се на почетокот Go down
Нате
Admin
Admin
Нате

Број на мислења : 219
Age : 31
Localisation : Дома си е дома
Registration date : 2007-02-16

Членот над вас !!! Empty
ПишувањеПредмет: Re: Членот над вас !!!   Членот над вас !!! Icon_minitime3/24/2007, 16:10

Втор братучед мој....

_________________
Се родив од љубовта на две души а сакам само една
Вратете се на почетокот Go down
http://havefun.macedonianforum.net
Pajo
Admin
Admin
Pajo

Број на мислења : 197
Age : 31
Localisation : Skopje
Registration date : 2007-02-16

Членот над вас !!! Empty
ПишувањеПредмет: Re: Членот над вас !!!   Членот над вас !!! Icon_minitime3/24/2007, 16:22

Vtora bratucedka moja... Laughing

_________________
Lost time is never found again!
Вратете се на почетокот Go down
Нате
Admin
Admin
Нате

Број на мислења : 219
Age : 31
Localisation : Дома си е дома
Registration date : 2007-02-16

Членот над вас !!! Empty
ПишувањеПредмет: Re: Членот над вас !!!   Членот над вас !!! Icon_minitime3/24/2007, 16:30

Најзборлест човек штп сум го сретнала абе крв не е вода викам јас

_________________
Се родив од љубовта на две души а сакам само една
Вратете се на почетокот Go down
http://havefun.macedonianforum.net
alvobar

alvobar

Број на мислења : 6
Age : 35
Localisation : 100 % na PC
Registration date : 2007-04-11

Членот над вас !!! Empty
ПишувањеПредмет: Re: Членот над вас !!!   Членот над вас !!! Icon_minitime4/12/2007, 22:09

не може човек дома да ја најде study
Вратете се на почетокот Go down
Sponsored content
Членот над вас !!! Empty
ПишувањеПредмет: Re: Членот над вас !!!   Членот над вас !!! Icon_minitime

Вратете се на почетокот Go down
 
Членот над вас !!!
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
 :: Забава! :: Дрдорете си!-
Отиди до: