HomeGalleryБарајРегистрирајте сеВлез

Share
 

 Кој ви недостига?

Go down 
АвторПорака
Нате
Admin
Admin
Нате

Број на мислења : 219
Age : 31
Localisation : Дома си е дома
Registration date : 2007-02-16

Кој ви недостига? Empty
ПишувањеПредмет: Кој ви недостига?   Кој ви недостига? Icon_minitime3/23/2007, 15:19

Мене ми недостига мони ја немаденес да дојде кај мене ... може отишла на факс таа е вреден студент lol!

_________________
Се родив од љубовта на две души а сакам само една
Вратете се на почетокот Go down
http://havefun.macedonianforum.net
Мони
Прленце
Прленце
Мони

Број на мислења : 90
Age : 30
Registration date : 2007-02-16

Кој ви недостига? Empty
ПишувањеПредмет: Re: Кој ви недостига?   Кој ви недостига? Icon_minitime3/24/2007, 17:08

Da be jas sum vreden student,vcera bev do karpos pa se vrativ pa pak iskociv so bratucedka mi pa taka...Jas sum vreden student lol!

_________________
Life isnt about finding yourself, life is about creating yourself
Вратете се на почетокот Go down
Мони
Прленце
Прленце
Мони

Број на мислења : 90
Age : 30
Registration date : 2007-02-16

Кој ви недостига? Empty
ПишувањеПредмет: Re: Кој ви недостига?   Кој ви недостига? Icon_minitime4/1/2007, 14:56

Mi nedostiga Pajo,Nate i Pi Crying or Very sad Crying or Very sad

_________________
Life isnt about finding yourself, life is about creating yourself
Вратете се на почетокот Go down
Нате
Admin
Admin
Нате

Број на мислења : 219
Age : 31
Localisation : Дома си е дома
Registration date : 2007-02-16

Кој ви недостига? Empty
ПишувањеПредмет: Re: Кој ви недостига?   Кој ви недостига? Icon_minitime4/1/2007, 19:23

и ти менееее cheers

_________________
Се родив од љубовта на две души а сакам само една
Вратете се на почетокот Go down
http://havefun.macedonianforum.net
Sponsored content




Кој ви недостига? Empty
ПишувањеПредмет: Re: Кој ви недостига?   Кој ви недостига? Icon_minitime

Вратете се на почетокот Go down
 
Кој ви недостига?
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
 :: Забава! :: Дрдорете си!-
Отиди до: