HomeGalleryБарајРегистрирајте сеВлез

Share
 

 Spanish La Liga 2006/2007

Go down 
АвторПорака
Pajo
Admin
Admin
Pajo

Број на мислења : 197
Age : 31
Localisation : Skopje
Registration date : 2007-02-16

Spanish La Liga 2006/2007 Empty
ПишувањеПредмет: Spanish La Liga 2006/2007   Spanish La Liga 2006/2007 Icon_minitime2/17/2007, 16:38

А што е со Шпанскиот фудбал?

Највеќе пари има тука, но дали вреди??
Вратете се на почетокот Go down
Pajo
Admin
Admin
Pajo

Број на мислења : 197
Age : 31
Localisation : Skopje
Registration date : 2007-02-16

Spanish La Liga 2006/2007 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Spanish La Liga 2006/2007   Spanish La Liga 2006/2007 Icon_minitime3/3/2007, 00:05

Многу ми е криво Атлетико Мадрид што не ги тепаа реал... Многу. Педерска работа, тоа судиите за убиство се.. Evil or Very Mad

_________________
Lost time is never found again!
Вратете се на почетокот Go down
 
Spanish La Liga 2006/2007
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
 :: Спорт :: Фудбал-
Отиди до: