HomeGalleryПрашања/ОдговориБарајРегистрирајте сеЧленовиЧленски групиВлез

Share | 
 

 Во моментов....

Go down 
АвторПорака
Нате
Admin
Admin
avatar

Број на мислења : 219
Age : 30
Localisation : Дома си е дома
Registration date : 2007-02-16

ПишувањеПредмет: Во моментов....   3/19/2007, 03:37

седам пред компјутер и добивам желба да го акнам од земја

_________________
Се родив од љубовта на две души а сакам само една
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://havefun.macedonianforum.net
Pajo
Admin
Admin
avatar

Број на мислења : 197
Age : 30
Localisation : Skopje
Registration date : 2007-02-16

ПишувањеПредмет: Re: Во моментов....   3/19/2007, 03:37

nemoj ziti se, uste go siplakas... Razz

_________________
Lost time is never found again!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Trikson
Прленце
Прленце
avatar

Број на мислења : 56
Registration date : 2007-02-18

ПишувањеПредмет: Re: Во моментов....   3/19/2007, 03:40

...Nate...kako si???...se proshetka deneska po ubavovo vreme malce aaaa???
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Нате
Admin
Admin
avatar

Број на мислења : 219
Age : 30
Localisation : Дома си е дома
Registration date : 2007-02-16

ПишувањеПредмет: Re: Во моментов....   3/19/2007, 03:57

нееее

_________________
Се родив од љубовта на две души а сакам само една
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://havefun.macedonianforum.net
Мони
Прленце
Прленце
avatar

Број на мислења : 90
Age : 29
Registration date : 2007-02-16

ПишувањеПредмет: Re: Во моментов....   3/21/2007, 19:02

si sedam i si ja gleam knigata kolku e slatka ama nema koj da ja fati i da uci od nea

_________________
Life isnt about finding yourself, life is about creating yourself
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Sponsored content
ПишувањеПредмет: Re: Во моментов....   

Вратете се на почетокот Go down
 
Во моментов....
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
 :: Забава! :: Дрдорете си!-
Отиди до: