HomeGalleryБарајРегистрирајте сеВлез

Share
 

 Ама слатко се изнасмеав..

Go down 
АвторПорака
Нате
Admin
Admin
Нате

Број на мислења : 219
Age : 31
Localisation : Дома си е дома
Registration date : 2007-02-16

Ама слатко се изнасмеав.. Empty
ПишувањеПредмет: Ама слатко се изнасмеав..   Ама слатко се изнасмеав.. Icon_minitime3/19/2007, 01:37

Најчесто се смеам на внуците така слатко знаат да ме насмеат до солзи последниот пат беше на мојот роденден ми доаѓаат внук ми и внука ми двајцата го држат поклонот и ми викаат среќен роденден еве ти блузичка ти е ова... после ме праша внук ми а нате колку години ЌЕ пуниш и му викам многу е колку викам 19 и брои на прсти и вика добро и избега

_________________
Се родив од љубовта на две души а сакам само една
Вратете се на почетокот Go down
http://havefun.macedonianforum.net
Нате
Admin
Admin
Нате

Број на мислења : 219
Age : 31
Localisation : Дома си е дома
Registration date : 2007-02-16

Ама слатко се изнасмеав.. Empty
ПишувањеПредмет: Re: Ама слатко се изнасмеав..   Ама слатко се изнасмеав.. Icon_minitime4/1/2007, 19:28

на ова се смеев цел ден....
https://www.youtube.com/watch?v=5P6UU6m3cqk

_________________
Се родив од љубовта на две души а сакам само една
Вратете се на почетокот Go down
http://havefun.macedonianforum.net
Trikson
Прленце
Прленце
Trikson

Број на мислења : 56
Registration date : 2007-02-18

Ама слатко се изнасмеав.. Empty
ПишувањеПредмет: Re: Ама слатко се изнасмеав..   Ама слатко се изнасмеав.. Icon_minitime4/14/2007, 21:24

Вратете се на почетокот Go down
Sponsored content
Ама слатко се изнасмеав.. Empty
ПишувањеПредмет: Re: Ама слатко се изнасмеав..   Ама слатко се изнасмеав.. Icon_minitime

Вратете се на почетокот Go down
 
Ама слатко се изнасмеав..
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
 :: Забава! :: Дрдорете си!-
Отиди до: