HomeGalleryБарајРегистрирајте сеВлез

Share
 

 English Barclays Premiership 2006/2007

Go down 
АвторПорака
Pajo
Admin
Admin
Pajo

Број на мислења : 197
Age : 31
Localisation : Skopje
Registration date : 2007-02-16

English Barclays Premiership 2006/2007 Empty
ПишувањеПредмет: English Barclays Premiership 2006/2007   English Barclays Premiership 2006/2007 Icon_minitime2/17/2007, 16:36

Фудбалот во Англија, велат дека е најдобар за очи... Дали е тоа така?
Вратете се на почетокот Go down
Pajo
Admin
Admin
Pajo

Број на мислења : 197
Age : 31
Localisation : Skopje
Registration date : 2007-02-16

English Barclays Premiership 2006/2007 Empty
ПишувањеПредмет: Re: English Barclays Premiership 2006/2007   English Barclays Premiership 2006/2007 Icon_minitime3/3/2007, 17:59

Леле, до сеа глеав Ливерпул - Манчестер, каков крај имаше утакмицата, неверојатно нешто... Very Happy

_________________
Lost time is never found again!
Вратете се на почетокот Go down
 
English Barclays Premiership 2006/2007
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
 :: Спорт :: Фудбал-
Отиди до: