HomeGalleryБарајРегистрирајте сеВлез

Share
 

 Љубовник и Љубовница!

Go down 
АвторПорака
Нате
Admin
Admin
Нате

Број на мислења : 219
Age : 31
Localisation : Дома си е дома
Registration date : 2007-02-16

Љубовник и Љубовница! Empty
ПишувањеПредмет: Љубовник и Љубовница!   Љубовник и Љубовница! Icon_minitime3/15/2007, 02:48

не би толерирала во ниеден случај!!!

_________________
Се родив од љубовта на две души а сакам само една
Вратете се на почетокот Go down
http://havefun.macedonianforum.net
RockA

RockA

Број на мислења : 12
Age : 49
Localisation : heaven
Registration date : 2007-03-15

Љубовник и Љубовница! Empty
ПишувањеПредмет: Re: Љубовник и Љубовница!   Љубовник и Љубовница! Icon_minitime3/15/2007, 12:52

A zosto da ne ?

Daj malku tema, otvori, iznesi stav..... Cool
Вратете се на почетокот Go down
http://www.phpbbplanet.com/offtopic/index.php?mforum=offtopic
Нате
Admin
Admin
Нате

Број на мислења : 219
Age : 31
Localisation : Дома си е дома
Registration date : 2007-02-16

Љубовник и Љубовница! Empty
ПишувањеПредмет: Re: Љубовник и Љубовница!   Љубовник и Љубовница! Icon_minitime3/18/2007, 21:40

Е сеа јас ако почнам да зборам нема да има крај... Јас сум против тоа мјот маж да има љубовница, тој на неа да троши пари и да спие со неа???? Па да му е... неможе само со мене да биде? Глупости се тоа за мене!!! Што е разликата? Љубовницата као треба да бид еподобр или зошто жената ја завршила својата работа родила деца и толку не ви треба веќе??? Сеа може само да ве служи.........

_________________
Се родив од љубовта на две души а сакам само една
Вратете се на почетокот Go down
http://havefun.macedonianforum.net
Sponsored content
Љубовник и Љубовница! Empty
ПишувањеПредмет: Re: Љубовник и Љубовница!   Љубовник и Љубовница! Icon_minitime

Вратете се на почетокот Go down
 
Љубовник и Љубовница!
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
 :: Живот!! :: Семејство!!!-
Отиди до: