HomeGalleryБарајРегистрирајте сеВлез

Share
 

 Дечото фраер а девојката?

Go down 
АвторПорака
Нате
Admin
Admin
Нате

Број на мислења : 219
Age : 31
Localisation : Дома си е дома
Registration date : 2007-02-16

Дечото фраер а девојката? Empty
ПишувањеПредмет: Дечото фраер а девојката?   Дечото фраер а девојката? Icon_minitime3/13/2007, 00:57

Е на ова ште се чудам еј демек фраер е ако има повеќе а девојката е к***ва ако има повеќе

_________________
Се родив од љубовта на две души а сакам само една
Вратете се на почетокот Go down
http://havefun.macedonianforum.net
Pajo
Admin
Admin
Pajo

Број на мислења : 197
Age : 31
Localisation : Skopje
Registration date : 2007-02-16

Дечото фраер а девојката? Empty
ПишувањеПредмет: Re: Дечото фраер а девојката?   Дечото фраер а девојката? Icon_minitime3/13/2007, 14:17

Па??

Нормално, секаде ви светот е така, тука е така... Зашто, ни јас не знам...

_________________
Lost time is never found again!
Вратете се на почетокот Go down
Trikson
Прленце
Прленце
Trikson

Број на мислења : 56
Registration date : 2007-02-18

Дечото фраер а девојката? Empty
ПишувањеПредмет: Re: Дечото фраер а девојката?   Дечото фраер а девојката? Icon_minitime3/14/2007, 19:30

...nema vrska,isto ti e,ne go pravat fraer mashkoto sto poveke zenski,samo prirodnosta i sharmot pravat fraer,i normalno neophodnoto iskustvo-kakvo takvo poshto nekoi uchat pobrzo,nekoi posporo a nekoi nikad nema da nauchat da bidat fraeri...c'est la vie... bounce
Вратете се на почетокот Go down
Нате
Admin
Admin
Нате

Број на мислења : 219
Age : 31
Localisation : Дома си е дома
Registration date : 2007-02-16

Дечото фраер а девојката? Empty
ПишувањеПредмет: Re: Дечото фраер а девојката?   Дечото фраер а девојката? Icon_minitime3/14/2007, 20:22

ама сепак одругата страна девојката ако е поискусна е к..ва , а нема везе што и двајцата поминале многу... секогаш дечкото испаѓа фраер зошто ете он ја имал ја откачил па нашол друга, а девојката откако ќе раскине не смее никогаш да фати дечко пошто ќе речат видете ја одма нашла друг баш е к..ва еј ! А тоа што он се сполетал за да се утеши не е битно, пошто нему не му е тешко демек туку одма ја сака таа новата.... абе ајде да не почнувам долго е

_________________
Се родив од љубовта на две души а сакам само една
Вратете се на почетокот Go down
http://havefun.macedonianforum.net
GOGO

GOGO

Број на мислења : 16
Age : 31
Registration date : 2007-04-18

Дечото фраер а девојката? Empty
ПишувањеПредмет: Re: Дечото фраер а девојката?   Дечото фраер а девојката? Icon_minitime4/18/2007, 01:44

Нате напиша:
ама сепак одругата страна девојката ако е поискусна е к..ва , а нема везе што и двајцата поминале многу... секогаш дечкото испаѓа фраер зошто ете он ја имал ја откачил па нашол друга, а девојката откако ќе раскине не смее никогаш да фати дечко пошто ќе речат видете ја одма нашла друг баш е к..ва еј ! А тоа што он се сполетал за да се утеши не е битно, пошто нему не му е тешко демек туку одма ја сака таа новата.... абе ајде да не почнувам долго еУУУУУ Осекам искуство,емоции....не е точно, сите судиме тоа ни е во генот и не смееме да си дозвоилиме да потпаѓаме под туѓите критики, тоа ни ја нарушува уникатноста king
Вратете се на почетокот Go down
Sponsored content
Дечото фраер а девојката? Empty
ПишувањеПредмет: Re: Дечото фраер а девојката?   Дечото фраер а девојката? Icon_minitime

Вратете се на почетокот Go down
 
Дечото фраер а девојката?
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
 :: Живот!! :: Љубов и секс!-
Отиди до: