HomeGalleryПрашања/ОдговориБарајРегистрирајте сеЧленовиЧленски групиВлез

Share | 
 

 forums

Go down 
АвторПорака
LeKiБрој на мислења : 2
Registration date : 2007-03-12

ПишувањеПредмет: forums   3/12/2007, 22:04

Kazete nekoj forum (se razbira ne havefun)
dojdete na http://macedonia.editboard.com
napravete 30 mislenja i moderator si na macedonia
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
LeKiБрој на мислења : 2
Registration date : 2007-03-12

ПишувањеПредмет: NOVO   3/16/2007, 23:26

одсега и гостите можат да пишуваат во форумот ГОСТИ (на мацедониа)
http://macedonia.editboard.com/Macedonia-c2/Ainoe-f30.htm
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
 
forums
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
 :: Hardware and Software :: About Hack & Programs!-
Отиди до: