HomeGalleryБарајРегистрирајте сеВлез

Share
 

 Vrska od razlicna vera i/ili nacionmalnost?????

Go down 
АвторПорака
Мони
Прленце
Прленце
Мони

Број на мислења : 90
Age : 30
Registration date : 2007-02-16

Vrska od razlicna vera i/ili nacionmalnost????? Empty
ПишувањеПредмет: Vrska od razlicna vera i/ili nacionmalnost?????   Vrska od razlicna vera i/ili nacionmalnost????? Icon_minitime3/7/2007, 21:00

Jas mislam deka najglupoto nesto sto lugeto go pravat vo ovoj svet e sto se delat spored verata i nacionalnosta???


-A vie sto mislite?????????

_________________
Life isnt about finding yourself, life is about creating yourself
Вратете се на почетокот Go down
Pajo
Admin
Admin
Pajo

Број на мислења : 197
Age : 31
Localisation : Skopje
Registration date : 2007-02-16

Vrska od razlicna vera i/ili nacionmalnost????? Empty
ПишувањеПредмет: Re: Vrska od razlicna vera i/ili nacionmalnost?????   Vrska od razlicna vera i/ili nacionmalnost????? Icon_minitime3/7/2007, 21:11

Јас не можам за ова да зборам...

Пошто.. Срце ме боли.. Sad

_________________
Lost time is never found again!
Вратете се на почетокот Go down
Нате
Admin
Admin
Нате

Број на мислења : 219
Age : 31
Localisation : Дома си е дома
Registration date : 2007-02-16

Vrska od razlicna vera i/ili nacionmalnost????? Empty
ПишувањеПредмет: Re: Vrska od razlicna vera i/ili nacionmalnost?????   Vrska od razlicna vera i/ili nacionmalnost????? Icon_minitime3/8/2007, 01:59

Не сум против па сите сме луѓе нели а и љубовта не бира вери едноставно се случува..... Абе не зборам на оваа тема излишно зборење
НЕ СУМ ПРОТИВ

_________________
Се родив од љубовта на две души а сакам само една
Вратете се на почетокот Go down
http://havefun.macedonianforum.net
Sponsored content
Vrska od razlicna vera i/ili nacionmalnost????? Empty
ПишувањеПредмет: Re: Vrska od razlicna vera i/ili nacionmalnost?????   Vrska od razlicna vera i/ili nacionmalnost????? Icon_minitime

Вратете се на почетокот Go down
 
Vrska od razlicna vera i/ili nacionmalnost?????
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
 :: Живот!! :: Љубов и секс!-
Отиди до: