HomeGalleryБарајРегистрирајте сеВлез

Share
 

 Како се чувствувате денес?

Go down 
Отиди на страна : Previous  1, 2
АвторПорака
Нате
Admin
Admin
Нате

Број на мислења : 219
Age : 31
Localisation : Дома си е дома
Registration date : 2007-02-16

Како се чувствувате денес? - Page 2 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Како се чувствувате денес?   Како се чувствувате денес? - Page 2 Icon_minitime3/18/2007, 18:19

да бе да од вчера е!!!1 lol!

_________________
Се родив од љубовта на две души а сакам само една
Вратете се на почетокот Go down
http://havefun.macedonianforum.net
Мони
Прленце
Прленце
Мони

Број на мислења : 90
Age : 30
Registration date : 2007-02-16

Како се чувствувате денес? - Page 2 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Како се чувствувате денес?   Како се чувствувате денес? - Page 2 Icon_minitime3/18/2007, 18:32

jas sum si super mi pomina nastinkata,mi pomina se se oporaviv konecno uste nekoi rani da gi lecam i ke bidam top

_________________
Life isnt about finding yourself, life is about creating yourself
Вратете се на почетокот Go down
 
Како се чувствувате денес?
Вратете се на почетокот 
Страна 2 of 2Отиди на страна : Previous  1, 2

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
 :: Забава! :: Дрдорете си!-
Отиди до: