HomeGalleryБарајРегистрирајте сеВлез

Share
 

 Како се чувствувате денес?

Go down 
Отиди на страна : 1, 2  Next
АвторПорака
Нате
Admin
Admin
Нате

Број на мислења : 219
Age : 31
Localisation : Дома си е дома
Registration date : 2007-02-16

Како се чувствувате денес? Empty
ПишувањеПредмет: Како се чувствувате денес?   Како се чувствувате денес? Icon_minitime3/6/2007, 01:54

Јас сум супер...... cheers cheers cheers

_________________
Се родив од љубовта на две души а сакам само една
Вратете се на почетокот Go down
http://havefun.macedonianforum.net
Pajo
Admin
Admin
Pajo

Број на мислења : 197
Age : 31
Localisation : Skopje
Registration date : 2007-02-16

Како се чувствувате денес? Empty
ПишувањеПредмет: Re: Како се чувствувате денес?   Како се чувствувате денес? Icon_minitime3/6/2007, 01:59

И јас сум супер, освен тоа што ми се спие цел ден... Иако преспав 3 саати.. Smile

_________________
Lost time is never found again!
Вратете се на почетокот Go down
Нате
Admin
Admin
Нате

Број на мислења : 219
Age : 31
Localisation : Дома си е дома
Registration date : 2007-02-16

Како се чувствувате денес? Empty
ПишувањеПредмет: Re: Како се чувствувате денес?   Како се чувствувате денес? Icon_minitime3/6/2007, 02:03

леле ај чувај с емалце бе несакам спанковци на роденден

_________________
Се родив од љубовта на две души а сакам само една
Вратете се на почетокот Go down
http://havefun.macedonianforum.net
Pajo
Admin
Admin
Pajo

Број на мислења : 197
Age : 31
Localisation : Skopje
Registration date : 2007-02-16

Како се чувствувате денес? Empty
ПишувањеПредмет: Re: Како се чувствувате денес?   Како се чувствувате денес? Icon_minitime3/6/2007, 02:15

Нате напиша:
леле ај чувај с емалце бе несакам спанковци на роденден


Не бе што ти е, ќе спијам цел ден у сабота.. Very Happy

_________________
Lost time is never found again!
Вратете се на почетокот Go down
Нате
Admin
Admin
Нате

Број на мислења : 219
Age : 31
Localisation : Дома си е дома
Registration date : 2007-02-16

Како се чувствувате денес? Empty
ПишувањеПредмет: Re: Како се чувствувате денес?   Како се чувствувате денес? Icon_minitime3/6/2007, 02:15

и вечерта Shocked

_________________
Се родив од љубовта на две души а сакам само една
Вратете се на почетокот Go down
http://havefun.macedonianforum.net
Pajo
Admin
Admin
Pajo

Број на мислења : 197
Age : 31
Localisation : Skopje
Registration date : 2007-02-16

Како се чувствувате денес? Empty
ПишувањеПредмет: Re: Како се чувствувате денес?   Како се чувствувате денес? Icon_minitime3/6/2007, 02:16

Нате напиша:
и вечерта Shocked


цел ДЕН!! Ти читаш??

_________________
Lost time is never found again!
Вратете се на почетокот Go down
Нате
Admin
Admin
Нате

Број на мислења : 219
Age : 31
Localisation : Дома си е дома
Registration date : 2007-02-16

Како се чувствувате денес? Empty
ПишувањеПредмет: Re: Како се чувствувате денес?   Како се чувствувате денес? Icon_minitime3/6/2007, 02:19

Само да ти кажам денот има 24 часа

_________________
Се родив од љубовта на две души а сакам само една
Вратете се на почетокот Go down
http://havefun.macedonianforum.net
Pajo
Admin
Admin
Pajo

Број на мислења : 197
Age : 31
Localisation : Skopje
Registration date : 2007-02-16

Како се чувствувате денес? Empty
ПишувањеПредмет: Re: Како се чувствувате денес?   Како се чувствувате денес? Icon_minitime3/6/2007, 02:21

Тоа е мила моја, деноноќие... Razz

_________________
Lost time is never found again!
Вратете се на почетокот Go down
Pajo
Admin
Admin
Pajo

Број на мислења : 197
Age : 31
Localisation : Skopje
Registration date : 2007-02-16

Како се чувствувате денес? Empty
ПишувањеПредмет: Re: Како се чувствувате денес?   Како се чувствувате денес? Icon_minitime3/6/2007, 22:26

Сабајлето перфектно, попладне перфектно, а од 5 саат па нагоре.. КАТАСТРОФАААА!!! Полошо не може да биде... Sad Crying or Very sad

_________________
Lost time is never found again!
Вратете се на почетокот Go down
Мони
Прленце
Прленце
Мони

Број на мислења : 90
Age : 30
Registration date : 2007-02-16

Како се чувствувате денес? Empty
ПишувањеПредмет: Re: Како се чувствувате денес?   Како се чувствувате денес? Icon_minitime3/7/2007, 20:53

katastrofaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa Crying or Very sad Sad pale

_________________
Life isnt about finding yourself, life is about creating yourself
Вратете се на почетокот Go down
Pajo
Admin
Admin
Pajo

Број на мислења : 197
Age : 31
Localisation : Skopje
Registration date : 2007-02-16

Како се чувствувате денес? Empty
ПишувањеПредмет: Re: Како се чувствувате денес?   Како се чувствувате денес? Icon_minitime3/10/2007, 16:39

Повреден, скршен, и едноставно не ожам да дишам...

Причината за тоа е тоа што некои личности премногу брзо менуваат милење, поради тоа што не ми веруваат, поради тоа што ми викаат да се откажам од мајка ми, иако она ми е и мајка и татко, поради многу други причини...

НЕ МИ СЕ ЖИВЕЕ!!! Sad pale Crying or Very sad

_________________
Lost time is never found again!
Вратете се на почетокот Go down
Trikson
Прленце
Прленце
Trikson

Број на мислења : 56
Registration date : 2007-02-18

Како се чувствувате денес? Empty
ПишувањеПредмет: Re: Како се чувствувате денес?   Како се чувствувате денес? Icon_minitime3/10/2007, 23:16

Pajo напиша:
Повреден, скршен, и едноставно не ожам да дишам...

Причината за тоа е тоа што некои личности премногу брзо менуваат милење, поради тоа што не ми веруваат, поради тоа што ми викаат да се откажам од мајка ми, иако она ми е и мајка и татко, поради многу други причини...

НЕ МИ СЕ ЖИВЕЕ!!! Sad pale Crying or Very sad
...od majka otkazuenje nikad...za se ima reshenie,za sekoj problem veruvaj,samo treba trpenie i malce mozokot da se upotrebi...
Вратете се на почетокот Go down
Нате
Admin
Admin
Нате

Број на мислења : 219
Age : 31
Localisation : Дома си е дома
Registration date : 2007-02-16

Како се чувствувате денес? Empty
ПишувањеПредмет: Re: Како се чувствувате денес?   Како се чувствувате денес? Icon_minitime3/11/2007, 13:40

Многу пијано уште ме држи од вчера

_________________
Се родив од љубовта на две души а сакам само една
Вратете се на почетокот Go down
http://havefun.macedonianforum.net
Мони
Прленце
Прленце
Мони

Број на мислења : 90
Age : 30
Registration date : 2007-02-16

Како се чувствувате денес? Empty
ПишувањеПредмет: Re: Како се чувствувате денес?   Како се чувствувате денес? Icon_minitime3/15/2007, 12:20

loso i nastinata i tazna i se po red sto e loso Crying or Very sad Embarassed Sad

_________________
Life isnt about finding yourself, life is about creating yourself
Вратете се на почетокот Go down
RockA

RockA

Број на мислења : 12
Age : 49
Localisation : heaven
Registration date : 2007-03-15

Како се чувствувате денес? Empty
ПишувањеПредмет: Re: Како се чувствувате денес?   Како се чувствувате денес? Icon_minitime3/15/2007, 12:40

Moni, od tolku loso ke stanes losa, ajde, nasmej se malku mache Very Happy
Вратете се на почетокот Go down
http://www.phpbbplanet.com/offtopic/index.php?mforum=offtopic
RockA

RockA

Број на мислења : 12
Age : 49
Localisation : heaven
Registration date : 2007-03-15

Како се чувствувате денес? Empty
ПишувањеПредмет: Re: Како се чувствувате денес?   Како се чувствувате денес? Icon_minitime3/16/2007, 06:36

Bezrska ........


Go iznervirav Pajo, ja razocarav Moni, ja nalutiv BECHA ...........ima uste nesto ? Smile)))))
Sreka sto ne bese tuka Nate, i so nea ke se skarav Razz

Taka, aj utre nov den, ke bide poubavo.

pozdrav, se citame na kafe sabajle Wink
Вратете се на почетокот Go down
http://www.phpbbplanet.com/offtopic/index.php?mforum=offtopic
Trikson
Прленце
Прленце
Trikson

Број на мислења : 56
Registration date : 2007-02-18

Како се чувствувате денес? Empty
ПишувањеПредмет: Re: Како се чувствувате денес?   Како се чувствувате денес? Icon_minitime3/16/2007, 22:12

...uuuf rekord si naprail... Twisted Evil
Вратете се на почетокот Go down
Нате
Admin
Admin
Нате

Број на мислења : 219
Age : 31
Localisation : Дома си е дома
Registration date : 2007-02-16

Како се чувствувате денес? Empty
ПишувањеПредмет: Re: Како се чувствувате денес?   Како се чувствувате денес? Icon_minitime3/17/2007, 02:14

Глава ме боли многу! Sad

_________________
Се родив од љубовта на две души а сакам само една
Вратете се на почетокот Go down
http://havefun.macedonianforum.net
Pajo
Admin
Admin
Pajo

Број на мислења : 197
Age : 31
Localisation : Skopje
Registration date : 2007-02-16

Како се чувствувате денес? Empty
ПишувањеПредмет: Re: Како се чувствувате денес?   Како се чувствувате денес? Icon_minitime3/17/2007, 04:50

Abe i mene glava me nolese, ama sea se mi bvili...

Stvarmo se!

_________________
Lost time is never found again!
Вратете се на почетокот Go down
RockA

RockA

Број на мислења : 12
Age : 49
Localisation : heaven
Registration date : 2007-03-15

Како се чувствувате денес? Empty
ПишувањеПредмет: Re: Како се чувствувате денес?   Како се чувствувате денес? Icon_minitime3/17/2007, 15:57

Sto ti se prai pajo ????? Rolling Eyes
Вратете се на почетокот Go down
http://www.phpbbplanet.com/offtopic/index.php?mforum=offtopic
Pajo
Admin
Admin
Pajo

Број на мислења : 197
Age : 31
Localisation : Skopje
Registration date : 2007-02-16

Како се чувствувате денес? Empty
ПишувањеПредмет: Re: Како се чувствувате денес?   Како се чувствувате денес? Icon_minitime3/17/2007, 16:44

Kako sto mi se prai? Ne te svakam...

_________________
Lost time is never found again!
Вратете се на почетокот Go down
RockA

RockA

Број на мислења : 12
Age : 49
Localisation : heaven
Registration date : 2007-03-15

Како се чувствувате денес? Empty
ПишувањеПредмет: Re: Како се чувствувате денес?   Како се чувствувате денес? Icon_minitime3/18/2007, 15:32

Pajo напиша:
Abe i mene glava me nolese, ama sea se mi bvili...

Stvarmo se!


Ova Smile


Mene mi se ........... nesto..
Вратете се на почетокот Go down
http://www.phpbbplanet.com/offtopic/index.php?mforum=offtopic
Pajo
Admin
Admin
Pajo

Број на мислења : 197
Age : 31
Localisation : Skopje
Registration date : 2007-02-16

Како се чувствувате денес? Empty
ПишувањеПредмет: Re: Како се чувствувате денес?   Како се чувствувате денес? Icon_minitime3/18/2007, 15:54

E toa brat, ni ja ne znam so e...

Najverojano se me boli bi trebalo da e...

_________________
Lost time is never found again!
Вратете се на почетокот Go down
Нате
Admin
Admin
Нате

Број на мислења : 219
Age : 31
Localisation : Дома си е дома
Registration date : 2007-02-16

Како се чувствувате денес? Empty
ПишувањеПредмет: Re: Како се чувствувате денес?   Како се чувствувате денес? Icon_minitime3/18/2007, 17:33

Ми се спие ептенски Sad

_________________
Се родив од љубовта на две души а сакам само една
Вратете се на почетокот Go down
http://havefun.macedonianforum.net
Pajo
Admin
Admin
Pajo

Број на мислења : 197
Age : 31
Localisation : Skopje
Registration date : 2007-02-16

Како се чувствувате денес? Empty
ПишувањеПредмет: Re: Како се чувствувате денес?   Како се чувствувате денес? Icon_minitime3/18/2007, 18:11

Нате напиша:
Ми се спие ептенски Sad


Аман, цел живот у спиење ти помина...

Или ова е од вчера, премногу се исцрпи?? Wink

_________________
Lost time is never found again!
Вратете се на почетокот Go down
Sponsored content
Како се чувствувате денес? Empty
ПишувањеПредмет: Re: Како се чувствувате денес?   Како се чувствувате денес? Icon_minitime

Вратете се на почетокот Go down
 
Како се чувствувате денес?
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 2Отиди на страна : 1, 2  Next

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
 :: Забава! :: Дрдорете си!-
Отиди до: