HomeGalleryБарајРегистрирајте сеВлез

Share
 

 Кои сте вие?

Go down 
АвторПорака
Нате
Admin
Admin
Нате

Број на мислења : 219
Age : 31
Localisation : Дома си е дома
Registration date : 2007-02-16

Кои сте вие? Empty
ПишувањеПредмет: Кои сте вие?   Кои сте вие? Icon_minitime2/16/2007, 04:19

Кои сте и од каде ни доаѓате или подобро кажано, претставете се тука....
Вратете се на почетокот Go down
http://havefun.macedonianforum.net
Мони
Прленце
Прленце
Мони

Број на мислења : 90
Age : 30
Registration date : 2007-02-16

Кои сте вие? Empty
ПишувањеПредмет: Re: Кои сте вие?   Кои сте вие? Icon_minitime2/16/2007, 12:29

helloooo....Jas sum Moni od Skopje-Chair lol! Smile
Вратете се на почетокот Go down
Pajo
Admin
Admin
Pajo

Број на мислења : 197
Age : 31
Localisation : Skopje
Registration date : 2007-02-16

Кои сте вие? Empty
ПишувањеПредмет: Re: Кои сте вие?   Кои сте вие? Icon_minitime2/17/2007, 17:01

Е јас сум админ на форумов...

ЕДЕН И ЕДИНСТВЕН!!! Razz

_________________
Lost time is never found again!
Вратете се на почетокот Go down
Нате
Admin
Admin
Нате

Број на мислења : 219
Age : 31
Localisation : Дома си е дома
Registration date : 2007-02-16

Кои сте вие? Empty
ПишувањеПредмет: Re: Кои сте вие?   Кои сте вие? Icon_minitime2/17/2007, 22:15

Уф како да не сигурно си еден единствен, а јас ?
Вратете се на почетокот Go down
http://havefun.macedonianforum.net
Trikson
Прленце
Прленце
Trikson

Број на мислења : 56
Registration date : 2007-02-18

Кои сте вие? Empty
ПишувањеПредмет: Re: Кои сте вие?   Кои сте вие? Icon_minitime2/18/2007, 22:42

...jas sum Trikson...popoznat kako Ljube Laughing ...ali ova mi e prekar od porano taka da ke si go koristam i sega:twisted: ...pozdrav i sum od Skopje Centar,ali ziveam u Toopana poshto mi e interesno da gleam i slusham sekakvi luge... Laughing
Вратете се на почетокот Go down
Нате
Admin
Admin
Нате

Број на мислења : 219
Age : 31
Localisation : Дома си е дома
Registration date : 2007-02-16

Кои сте вие? Empty
ПишувањеПредмет: Re: Кои сте вие?   Кои сте вие? Icon_minitime2/18/2007, 23:42

аха центар -топана каде у центар и јас сум од таму
Вратете се на почетокот Go down
http://havefun.macedonianforum.net
Trikson
Прленце
Прленце
Trikson

Број на мислења : 56
Registration date : 2007-02-18

Кои сте вие? Empty
ПишувањеПредмет: Re: Кои сте вие?   Кои сте вие? Icon_minitime2/18/2007, 23:48

Нате напиша:
аха центар -топана каде у центар и јас сум од таму
...komshii sme ma Nate ja i ti...kaj Univerzalna sum do Pestaloci...ali ne te znam poshto si maleckaaaaaa...ili ne siiiiiii maleckaaaa???... Smile
Вратете се на почетокот Go down
Нате
Admin
Admin
Нате

Број на мислења : 219
Age : 31
Localisation : Дома си е дома
Registration date : 2007-02-16

Кои сте вие? Empty
ПишувањеПредмет: Re: Кои сте вие?   Кои сте вие? Icon_minitime2/18/2007, 23:51

па и јас сум од тамууууу колкав сии
Вратете се на почетокот Go down
http://havefun.macedonianforum.net
Trikson
Прленце
Прленце
Trikson

Број на мислења : 56
Registration date : 2007-02-18

Кои сте вие? Empty
ПишувањеПредмет: Re: Кои сте вие?   Кои сте вие? Icon_minitime2/18/2007, 23:53

Нате напиша:
па и јас сум од тамууууу колкав сии
...1.80 cm... Laughing tongue
Вратете се на почетокот Go down
Нате
Admin
Admin
Нате

Број на мислења : 219
Age : 31
Localisation : Дома си е дома
Registration date : 2007-02-16

Кои сте вие? Empty
ПишувањеПредмет: Re: Кои сте вие?   Кои сте вие? Icon_minitime2/18/2007, 23:56

интересно но сепак колку постар си пошто така викаш? lol!
Вратете се на почетокот Go down
http://havefun.macedonianforum.net
Trikson
Прленце
Прленце
Trikson

Број на мислења : 56
Registration date : 2007-02-18

Кои сте вие? Empty
ПишувањеПредмет: Re: Кои сте вие?   Кои сте вие? Icon_minitime2/19/2007, 00:09

Нате напиша:
интересно но сепак колку постар си пошто така викаш? lol!
...postar Nate...u sekoj sluchaj...ok. Neutral
Вратете се на почетокот Go down
Pajo
Admin
Admin
Pajo

Број на мислења : 197
Age : 31
Localisation : Skopje
Registration date : 2007-02-16

Кои сте вие? Empty
ПишувањеПредмет: Re: Кои сте вие?   Кои сте вие? Icon_minitime2/19/2007, 03:12

Постар е Нате, постар е....

Си има и ќерка и жена човекот... Laughing

_________________
Lost time is never found again!
Вратете се на почетокот Go down
Нате
Admin
Admin
Нате

Број на мислења : 219
Age : 31
Localisation : Дома си е дома
Registration date : 2007-02-16

Кои сте вие? Empty
ПишувањеПредмет: Re: Кои сте вие?   Кои сте вие? Icon_minitime2/19/2007, 03:43

ok бе леј и јас си имам .............абе шо ме мислите мене бе?
Вратете се на почетокот Go down
http://havefun.macedonianforum.net
Мони
Прленце
Прленце
Мони

Број на мислења : 90
Age : 30
Registration date : 2007-02-16

Кои сте вие? Empty
ПишувањеПредмет: Re: Кои сте вие?   Кои сте вие? Icon_minitime2/19/2007, 23:26

Trikson напиша:
...jas sum Trikson...popoznat kako Ljube Laughing ...ali ova mi e prekar od porano taka da ke si go koristam i sega:twisted: ...pozdrav i sum od Skopje Centar,ali ziveam u Toopana poshto mi e interesno da gleam i slusham sekakvi luge... Laughing


au pa komsijata od mymacedonia beeeeeeeee Laughing taka li e?
Вратете се на почетокот Go down
Нате
Admin
Admin
Нате

Број на мислења : 219
Age : 31
Localisation : Дома си е дома
Registration date : 2007-02-16

Кои сте вие? Empty
ПишувањеПредмет: Re: Кои сте вие?   Кои сте вие? Icon_minitime2/20/2007, 00:34

тој е? леле ги крадеме членовите...... ама тоа е најдобри сме ние , се надевам барем дека е така епа комшо мило ми е шо си ми комшо
Вратете се на почетокот Go down
http://havefun.macedonianforum.net
Hero

Hero

Број на мислења : 23
Age : 34
Localisation : Skopje
Registration date : 2007-03-15

Кои сте вие? Empty
ПишувањеПредмет: Re: Кои сте вие?   Кои сте вие? Icon_minitime3/19/2007, 03:40

Eve i oficijalno, jas sum petar od centar i toa.

Da ne rece Pajo ne sum se predstavil Very Happy
Вратете се на почетокот Go down
Ace

Ace

Број на мислења : 3
Age : 34
Registration date : 2007-03-19

Кои сте вие? Empty
ПишувањеПредмет: Re: Кои сте вие?   Кои сте вие? Icon_minitime3/19/2007, 03:41

hello jas sum Acko od Aerodrom emi so drugo da pisam
ako ve interesira nesto prasajte
Вратете се на почетокот Go down
Pajo
Admin
Admin
Pajo

Број на мислења : 197
Age : 31
Localisation : Skopje
Registration date : 2007-02-16

Кои сте вие? Empty
ПишувањеПредмет: Re: Кои сте вие?   Кои сте вие? Icon_minitime3/19/2007, 03:41

Wellcome!!!

_________________
Lost time is never found again!
Вратете се на почетокот Go down
Нате
Admin
Admin
Нате

Број на мислења : 219
Age : 31
Localisation : Дома си е дома
Registration date : 2007-02-16

Кои сте вие? Empty
ПишувањеПредмет: Re: Кои сте вие?   Кои сте вие? Icon_minitime3/19/2007, 03:42

епа здравооо

_________________
Се родив од љубовта на две души а сакам само една
Вратете се на почетокот Go down
http://havefun.macedonianforum.net
Trikson
Прленце
Прленце
Trikson

Број на мислења : 56
Registration date : 2007-02-18

Кои сте вие? Empty
ПишувањеПредмет: Re: Кои сте вие?   Кои сте вие? Icon_minitime3/19/2007, 03:43

Ace напиша:
hello jas sum Acko od Aerodrom emi so drugo da pisam
ako ve interesira nesto prasajte
...kolku curi si prevrtel do sea Acko brate??? Basketball
Вратете се на почетокот Go down
Pajo
Admin
Admin
Pajo

Број на мислења : 197
Age : 31
Localisation : Skopje
Registration date : 2007-02-16

Кои сте вие? Empty
ПишувањеПредмет: Re: Кои сте вие?   Кои сте вие? Icon_minitime3/19/2007, 03:44

Abe Ljube be... Laughing

_________________
Lost time is never found again!
Вратете се на почетокот Go down
Мони
Прленце
Прленце
Мони

Број на мислења : 90
Age : 30
Registration date : 2007-02-16

Кои сте вие? Empty
ПишувањеПредмет: Re: Кои сте вие?   Кои сте вие? Icon_minitime3/19/2007, 14:20

welcome Ace cheers

_________________
Life isnt about finding yourself, life is about creating yourself
Вратете се на почетокот Go down
Sponsored content
Кои сте вие? Empty
ПишувањеПредмет: Re: Кои сте вие?   Кои сте вие? Icon_minitime

Вратете се на почетокот Go down
 
Кои сте вие?
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
 :: Забава! :: Дрдорете си!-
Отиди до: