HomeGalleryПрашања/ОдговориБарајРегистрирајте сеЧленовиЧленски групиВлез

Share | 
 

 НБА

Go down 
АвторПорака
Pajo
Admin
Admin
avatar

Број на мислења : 197
Age : 30
Localisation : Skopje
Registration date : 2007-02-16

ПишувањеПредмет: НБА   2/16/2007, 03:26

Се за Американската кошарка..

Лично, јас сум фан на Торонто, ама... одкога си отиде Картер, не гледам више, се разочарав... No
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
denisБрој на мислења : 13
Registration date : 2007-02-27

ПишувањеПредмет: Re: НБА   3/2/2007, 21:13

za amerinskata kosarkajas sum za los angelos
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
 
НБА
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
 :: Спорт :: Кошарка-
Отиди до: